Borovice VERONA s kmenem

Značka: Nejstromek
1 859 Kč 2 349 Kč od 1 859 Kč 1 536,36 Kč bez DPH 1 941,32 Kč bez DPH od 1 536,36 Kč bez DPH
IHNED k odeslání ✔ IHNED k odeslání ✔ Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
2.10.2023 2.10.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Sněhem zdobená umělá borovice s dřevěným kmenem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Borovice VERONA s kmenem je netypická dekorativní stromek, který má spodní polovinu stromečku provedenou z přírodního dřeva. Horní část stromečku s větvičkami má obvyklé přednosti borovichusté větve, věrný zelený odstín umělého jehličí a zhuštěné množství jehličí. Kromě toho je také decentně dozdobená umělým sněhem, který ocení zejména milovníci zimy a střídmějšího dodatečného zdobení. Sníh totiž působí jako dekorace sám o sobě.

Po celém obvodu jsou všechny větvičky pokryty jehličím s různou délkou. Na koncích přechází do typického zúženého tvaru a připomínají tak pučící výhodky přírodní borovice.

Borovici VERONA vystihuje hustota větví, detailní provedení a věrná barevnost jehličí. Díky nahrazení spodních pater větvoví je tato umělá borovice užší, a nezabírá tolik prostoru jako jiné borovice.

Díky tomu se vejde i do užších prostor, průměr stromečku odpovídá přibližně obvyklým rozměrům štíhlejších jedliček.

 

  A – výška    B – průměr    počet větviček 
180 82 169
220 104 271

 

Větvičky jsou vždy pevně spojené s hlavním kmenem. Spodní patková část stromečku je zesílená a má přidáno závaží pro větší stabilitu.

Rozložení a modelování větviček stromečku je jednoduché. Po složení obou částí se jednotlivé větve postupně ohýbají od hlavního kmene. Postupuje se odspoda nahoru. Po rozložení hlavních větví následuje tvarování malých větviček do prostoru.

 

Výsledná hustota větví a jehličí dodává stromečku reprezentativní vzhled. Borovice VERONA vypadá nejlépe s jednoduchým zdobením.

 

 

Obsah balení

  • kompletní stromeček

 

Ilustrační fotografie zobrazují variantu s výškou 150 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční stromky
Záruka: 3 roky